Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Hikayemiz

Firmamız Hakkında

2010 yılında kurulan Full Temizlik firmamız öncelikli olarak koltuk yıkama hizmetiyle uygulamalara başlamıştır. İlk günden bugüne kadar profesyonel ve kaliteli hizmet verme yolundan çıkmayan firmamız bugüne kadar toplamda 18.250 kişinin koltuk takımı, kanepe, berjer, antika takımlar ve aklınıza gelebilecek diğer oturma gruplarının yıkamasını yapmıştır. Aynı zamanda restoran ve cafe, sinema salonları, ofis, otel koltukları gibi yaklaşık 800’den fazla kurumsal müşterimiz bulunmaktadır.

Kullanıcılar tarafından yüksek rağbet sonucunda 2016 yılında ev temizliği ve dezenfeksiyon işlemlerini de firmamız uygulamalarına dahil ederek geniş bir ekip ve bölge yelpazesi bulunmaktadır.

0% Memnuniyet
0 Müşteri
0 Yıkanan Koltuk
0 Dezenfeksiyon

Bizi Özel Yapan Ne?

Bizi özel yapan 10 yıl boyunca müşterilerimize verdiğimiz uygulama desteğinden aldığımız memnuniyetler. Kaliteli ürün, yerinde ama temiz servis, işini bilen personeller ve işimizi severek yapmak bizi her zaman diğer firmalardan ayrı kılıyor.

Heading

Müşteri Memnuniyeti

10 yıl boyunca kaliteli ürün kullanımı ve profesyonel çalışma şeklimizden hiç vazgeçmedik. Her zaman 1 adım öndeyiz.

Uygun Fiyat ve Ödeme Yöntemi

Uygulamalarımızı müşterilerimizi geri çevirmemek adına olabildiğince uygun fiyatlara yapıyoruz. Nakit, Havale veya Kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz.

Belgeler

Esnaf odası kayıt belgelerimiz, mesleki faaliyet ve bireysel personel temizlik sertifikalarımızla profesyonel destek sunuyoruz.

Kampanyalar

Müşterilerimiz için belirli hizmetlerde her ay kampanyalar sunuyor web sitemizde yayınlıyoruz.